accordion menu jquery

Фейсбук-сторінка Кремінської міської ВА

Національна веб-платформа центрів надання адміністративних послуг

Асоціація міст України

Пульс - онлайн платформа для збору відгуку від бізнесу про взаємодію з державою

П'ятниця, 30 серпня 2024 09:07

Помічали, як під час відключень світла 4G змінюється на Е, а зв'язок стає нестабільним? Це відбувається через перенавантаження мереж мобільних операторів.

Зазвичай більшість інтернет-трафіку вживається через домашній або офісний інтернет, а під час знеструмлень українці переключаються на мобільний. Тому навантаження на мобільну мережу зростає майже в 10 разів і зв'язок та інтернет стають нестабільними.

Як змінити ситуацію?

Мінцифри нагадує три прості поради, як бути на зв'язку та мати доступ до інтернету навіть під час знеструмлень:

  1. під'єднайтесь до інтернет-провайдерів, які використовують технології xPON. Це допоможе мати інтернет до 72 годин під час блекаутів. Перевірте, чи підключив ваш провайдер xPON, на інтерактивній мапі від Мінцифри та ЛУН. Якщо провайдер підключив xPON - купіть павербанк і підключіть його до роутера та абонентського терміналу ONU.
  2. скачайте в Дії Мапу пунктів незламності, в яких можна підзарядити гаджети, та підключитись до wi-fi. Через застосунок ви зможете знайти найближче до себе укриття. Збережіть собі документ з пунктами незламності, коли будете онлайн, бо без інтернету додаток Дія не працює.
  3. підключіть або перевірте, чи працює у вас національний роумінг. Це на випадок, якщо під час знеструмлень вам треба буде подзвонити, а мережа вашого мобільного оператора не працює.

Залишайтеся на зв'язку попри все.

Четвер, 29 серпня 2024 09:07

Російсько-українська війна, що розпочалася 20 лютого 2014 року, принесла з собою чимало жорстоких випробувань для українського народу. Однією з найболючіших сторінок цієї війни стали бої за Іловайськ у серпні того ж року, які були кульмінаційною точкою її початкової стадії. Ці події залишили глибокий відбиток не лише в українському суспільстві, а й на міжнародних відносинах у Європі.

29 серпня 2014 року, під час виходу з так званого «зеленого» коридору, який мав надати безпечний відхід українських військових, російський агресор цинічно порушив домовленості та накрив наших захисників щільним вогнем. Під полями соняшників, що стали мовчазними свідками цієї трагедії, полягли 366 українських воїнів, 429 — зазнали поранень, 158 — зникли безвісти, 300 — потрапили в полон. Саме соняшник став символом Дня пам'яті захисників України, що втілює не лише мужність, але й життя, яке продовжується завдяки жертві наших героїв.

Цей день нагадує нам і про віроломність російського агресора. Події під Іловайськом показали, що домовленості з терористами та агресорами можуть стати смертельною пасткою, і що довіра до ворога може коштувати надто дорого.

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять не лише загиблих під Іловайськом, а й десятки тисяч захисників, які віддали своє життя за свободу України з 2014 року. Вони стоять в одному ряду з усіма поколіннями борців за нашу незалежність, від воїнів Київської Русі до бійців Української повстанської армії. Їхні імена вписані в історію золотими літерами, як тих, хто ризикував життям заради майбутнього української нації.

Україна вже 10 років веде найважче випробування у своїй новітній історії — боротьбу за незалежність і територіальну цілісність проти російського агресора. Ця війна коштує нам надзвичайно великої ціни, але в цей день ми маємо можливість зосередитися на вдячності та шануванні. Наш обов’язок — зберегти пам'ять про героїв і передати її майбутнім поколінням.

Середа, 28 серпня 2024 09:07

25 серпня у Рівному відбувся завершальний етап другого туру всеукраїнських змагань серед ветеранів та вiйcькoвocлyжбoвцiв «Сильні України».

Майже 200 учасників з усієї країни змагалися у веслуванні на тренажері, жимі лежачи, їзді на аеробайках та ривку гирі. Ці змагання з адаптивних видів спорту, організовані Федерацією стронгмену України, стали важливим випробуванням для багатьох ветеранів. Головним суддею виступив Василь Вірастюк, володар титулу «Найсильніша людина світу».

Наш земляк Едуард Кулаков, ветеран 81-ї aepoмoбiльнoї бpигaди ДШB, який зараз проживає в Ірпені і для якого ці змагання стали першими, здобув одразу кілька призових місць: 2-е у жимі гирі, 3-є на аеробайку, 3-є у веслуванні на тренажері та 4-е у жимі лежачи!

Незважаючи на тяжке поранення, отримане під час бойових дій у травні 2022 року, яке призвело до ампутації правої ноги, Едуард зберіг незламний дух та продовжує демонструвати вражаючі результати!

Попереду на Едуарда Кулакова чекає фінальний етап чемпіонату у вересні, а також можливість представляти Україну на міжнародних ветеранських іграх Strong Spirit Games у Мадриді.

Кремінська громада щиро вітає незламного воїна! Ви є втіленням справжнього українського духу — сильного, мужнього, сповненого жаги до перемоги! Щиро дякуємо за відданість Україні та бажаємо успіхів у подальших змаганнях!

Вівторок, 27 серпня 2024 15:07

За липень в Україні зафіксували майже 12 тисяч випадків захворювання на коронавірус. Смертність від його нового штаму — FLіRT, не настільки висока, як від попередніх штамів. Симптоми хвороби не змінилися, проте тривалість інкубаційного періоду й самого захворювання скоротилася. Про особливості нового штаму, перебіг хвороби та вакцинацію — читайте нижче.

Наскільки заразний та небезпечний новий штам FLіRT?

Вівторок, 27 серпня 2024 09:07

Охорона материнства і дитинства є одним із пріоритетних напрямків Програми медичних гарантій. Тому незалежно від свого місця проживання і реєстрації, жінки при надії та породіллі можуть розраховувати на отримання якісних безоплатних послуг ведення вагітності та медичної допомоги при пологах.  

Куди звертатися майбутній мамі щодо ведення вагітності

Для спостереження вагітності можна обирати будь-який комунальний або приватний медичний заклад, що має договір із НСЗУ на пакет «Ведення вагітності в амбулаторних умовах». 

Ведення вагітності акушером-гінекологом безоплатне як при самозвернення без направлення, так і при наявності направлення сімейного або лікуючого лікаря. 

У межах пакету «Ведення вагітності в амбулаторних умовах» пацієнтка отримує наступні види послуг:

Понеділок, 26 серпня 2024 15:07

Нормативна база

Загальна інформація

Під час воєнного стану сексуальне насильство застосовується для деморалізації мирного населення. Воно означає зґвалтування або будь-який інший напад сексуального характеру, вчинений стосовно жінок, чоловіків або дітей. Його наслідки можуть бути жорстокими та полягати у сильному фізичному та психологічному впливі на жертв та інших свідків.

Сексуальне насильство внаслідок воєнних дій та збройного конфлікту  –  не просто кримінальний злочин, це порушення міжнародного гуманітарного права та прав людини (Конвенція про захист цивільного населення під час війни від 12 серпня 1949 року).

Форми сексуального насильства:

Понеділок, 26 серпня 2024 09:07

Зловмисники надсилають електронні листи про проведення перевірки незаконної діяльності контрагентів нібито від імені філій ДПІ м. Києва. Аферисти закликають відкрити доданий до листа файл, інфікований шкідливим програмним забезпеченням.

У такий спосіб зловмисники отримують прихований доступ до комп’ютеру жертви та переводять гроші з рахунків підприємства на підконтрольні.

Для верифікації інформації у разі отримання подібних листів зверніться на «гарячу» лінію Державна податкова служба України за телефоном 0-800-501-007.

Щоб убезпечити себе від зловмисників кіберполіція радить дотримуватися базових стратегій захисту від комп'ютерних вірусів:

Утримуйтеся від завантаження файлів з ненадійних джерел та уникайте переходу за підозрілими посиланнями.

Використовуйте і регулярно оновлюйте антивіруси. Так ви збільшите шанси на виявлення шкідливого програмного забезпечення.

Оновлюйте операційну систему та програмне забезпечення до останніх версій. Це допоможе закрити потенційні вразливості. Не користуйтеся програмами, які мають російське походження через їхню ймовірну компрометацію з боку спецслужб країни-агресорки.

Перевіряйте інформацію і не дайте шахраям ввести вас в оману. Якщо ви стали жертвою кіберзлочину - негайно зателефонуйте за номером «102», зверніться до найближчого відділку поліції або подайте електронне звернення до кіберполіції за посиланням.

Національна поліція України

Неділя, 25 серпня 2024 09:07

Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами гарячих ліній 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланням для мешканців Луганщини: http://surl.li/invaz, для роботодавців та підприємців Луганщини: http://surl.li/ioarc.

Субота, 24 серпня 2024 09:07

Сьогодні Україна відзначає особливу подію — 33-ю річницю ухвалення Акта проголошення незалежності, що стало важливим кроком у відродженні нашої державності.

День Незалежності — це не просто дата в календарі, це свято, яке символізує тисячолітню боротьбу українського народу за право мати власну державу.

Цьогорічний День Незалежності глибоко пов'язаний з історичним досвідом, який доводить, що незалежність України — це не випадковість, а усвідомлений вибір поколінь. Події 1991 року були не лише розривом з тоталітарним минулим, але й відновленням традицій української державності, коріння якої сягає століть. Сучасна Україна є спадкоємницею тих державних утворень, які зберегли національну ідею навіть у найтяжчі часи.

Але боротьба за Незалежність триває. Російський агресор, намагаючись підкорити Український народ, знову розпалив війну на нашій землі. І сьогодні ми відстоюємо не лише свою територію, а й право на життя, свободу та цивілізаційний вибір.

Захищаючи свою державність, ми стоїмо на захисті всієї Європи, адже Україна сьогодні — це форпост свободи та демократії на континенті.

Нехай цей День Незалежності нагадує нам про силу та єдність українського народу, який з гідністю протистоїть агресору, бореться за своє майбутнє та вписує нові сторінки в історію незалежної України. Ми маємо право розраховувати на підтримку всього цивілізованого світу, адже наша боротьба — це боротьба за спільні цінності людства.

Слава Україні!

П'ятниця, 23 серпня 2024 15:27

Участь у Конкурсі можуть брати (одноосібно або творчими колективами) молоді люди віком від 14 до 35 років.

У 2024 році Конкурс проводитиметься у 7 номінаціях:

  • «Рівні права і можливості жінок і чоловіків»;
  • «Політична освіта та політична культура»;
  • «Відбудова та відновлення системи освіти в умовах воєнного стану»;
  • «Публічна служба моєї мрії»;
  • «Відновлення України на цінностях прав людини»;
  • «Інструменти ефективності в державних установах»;
  • «Молодь у системі публічного управління: новітні підходи та перспективи».

Термін проведення Конкурсу: до 30 вересня 2024 року — прийом творчих робіт, жовтень 2024 року — розгляд та оцінка робіт, листопад 2024 року — визначення та нагородження переможців і призерів.

Детальну інформацію про Конкурс можна знайти на офіційному вебсайті Конкурсу.

За додатковою інформацією прохання звертатися до Організаційного комітету Конкурсу за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

П'ятниця, 23 серпня 2024 09:07

Дорогі співвітчизники!

Щороку, 23 серпня, ми вшановуємо один з найважливіших символів нашої державності – синьо-жовтий прапор України. Це не просто стяг, це наш національний символ, який втілює в собі всю силу, відвагу та незламність українського народу. Від часів Русі до сьогодення він був і залишається вірним супутником наших предків у боротьбі за свободу та незалежність.

Цей прапор є свідком величезних перемог і невичерпної віри українців у краще майбутнє. Його піднімали над Еверестом, він майорів над крижаною станцією «Академік Вернадський» в Антарктиді, літав у космос із Леонідом Каденюком. З ним йшли у бій наші воїни під час Революції Гідності, і сьогодні синьо-жовтий стяг залишається незламним символом наших воїнів, які захищають рідну землю від російських окупантів.

Український прапор – це символ нескореності та гордості, символ нашої єдності і прагнення до свободи. Сьогодні він є вірним супутником наших військових, а для тих, хто на окупованих територіях, він став символом надії та віри в повернення до рідної землі.

З Днем Державного Прапора! Нехай він високо майорить над вільною та незалежною Україною!

Четвер, 22 серпня 2024 15:07

- магістрам із психології пройти спеціалізований курс підвищення кваліфікації «Клінічна психологія». Курс буде корисним тим, хто хоче сфокусуватися на формуванні компетентності у сфері сучасної психотерапії, патопсихології, психіатричної пропедевтики, клінічної психодіагностики, клінічної нейропсихології, психологічного онлайн-консультування.
Початок навчання: вересень 2024р.
Форма здобуття освіти: дистанційна.

- лікарям пройти спеціалізацію за лікарською спеціальністю «Медична психологія».
Початок навчання: з 02 вересня 2024р.
Форма здобуття освіти: очна. Навчання у м. Вінниця.

- сестрам медичним/братам медичним, акушеркам, фельдшерам пройти спеціалізацію «Анестезіологія та реанімація». Кваліфікація після циклу спеціалізації - Сестра медична/брат медичний-анестезист.
Початок навчання: з 02 вересня 2024р.

За більш детальною інформацією звертатися за телефоном: +380505874302.

Четвер, 22 серпня 2024 09:07

Одним із пріоритетних напрямів діяльності Міністерства у справах ветеранів України є створення умов розвитку ветеранських підприємницьких ініціатив, зокрема через поширення інформації про ветеранські підприємницькі ініціативи, просування відповідної продукції на маркетплейсах та формування переліку ветеранських підприємств, для опрацювання питань щодо державного замовлення товарів та послуг, що виготовляються ветеранами.

З цією метою Мінветеранів розроблено бренд “СТВОРЕНО ЗАХИСНИКАМИ”, що має на меті просування ветеранського підприємництва, завдяки інформаційно-іміджевій підтримці, що робитиме продукцію та послуги учасників проєкту видимими та впізнаваними. Українські споживачі зможуть легко ідентифікувати продукцію та послуги ветеранів завдяки графічному зображенню, яке підтверджує, що продукція дійсно виготовлена ветеранами.

Як долучитись до проєкту?

На використання об'єкта авторського права – графічного зображення “Створено Захисниками” мають право:

Середа, 21 серпня 2024 09:07

Так, потрібно. Порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці затверджено Постановою Кабінету міністрів України від 20 березня 2013 р. № 207.

У випадку дострокового припинення дії договору про навчання заклад освіти подає протягом п’яти робочих днів центру зайнятості, який видав ваучер, копію наказу про дострокове припинення навчання, розрахунок невикористаної частини коштів, передбачених для оплати вартості навчання та повертає протягом трьох робочих днів таку частину на рахунок центру зайнятості, який видав ваучер, вказавши у платіжному дорученні прізвище, ім’я та по батькові особи і номера ваучера.

Якщо ж навчання достроково припинено без поважних причин, особа, що навчалася, відшкодовує протягом 30 робочих днів закладу освіти частину його витрат за період фактичного навчання. Заклад освіти протягом п’яти робочих днів повертає на рахунок центру зайнятості, який видав ваучер, кошти, що надійшли від особи, із зазначенням у платіжному дорученні прізвища, імені та по батькові особи і номера ваучера.

Поважними причинами для дострокового припинення навчання вважаються:

Вівторок, 20 серпня 2024 15:07

Віспу мавп спричинює вірус mpox, який відноситься до тієї ж групи вірусів, що і сама віспа. Спочатку вірус передавався від тварин до людей, але тепер він також передається між людьми. Він найбільш поширений у віддалених селах у тропічних лісах Африки, в таких країнах, як Демократична Республіка Конго (ДР Конго). У цих регіонах щорічно реєструють тисячі випадків і сотні смертей від хвороби, причому найбільше страждають діти до 15 років.

Існує два основних типи mpox - Clade 1 і Clade 2.

Вівторок, 20 серпня 2024 09:07

Стреси, недосипання, негативні спогади, переїзди, втрата і розлука з близькими, кризові  ситуації через війну впливають на психічне здоров’я.  Все це часто супроводжує внутрішньо переміщених осіб. Зволікання із отримання кваліфікованої допомоги погіршує психічне самопочуття та впливає на здоров’я безпосередньо.

Внутрішньо переміщені особи можуть безоплатно отримати  допомогу щодо психічного здоров’я. Вона покривається  Програмою медичних гарантій. 

До кого звернутися щодо психічного здоров'я?

Понеділок, 19 серпня 2024 09:07

Благодійний фонд RePower Ukraine пропонує безкоштовне навчання ветеранам та ветеранкам в галузі сонячної енергетики: лекції та практичні заняття, психологічну підтримку та кар’єрні консультації протягом навчання.

Про навчальний курс "Сонячний РеСтарт":

ПРИЙОМ ЗАЯВОК: з 12 серпня по 6 вересня 2024 року (включно). 

НАПРЯМИ на вибір:

  • - Монтажник/ця електричних сонячних електростанцій.
  • - Проєктувальник/ця електричних сонячних електростанцій.

ТРИВАЛІСТЬ: 10 тижнів (вересень-грудень 2024 року).

ФОРМАТ: онлайн лекції та офлайн практика (для монтажників).

СТАРТ: 16 вересня.

Як долучитися:

Неділя, 18 серпня 2024 09:07

Пульс - онлайн платформа для збору відгуку від бізнесу про взаємодію з державою. Мета платформи - створити єдиний цифровий інструмент для прозорих відносин між державою та бізнесом для підвищення якості державних послуг. Тепер кожен підприємець може поставити оцінку послугам, які надає держава. На етапі бета-тестування можна оцінити 22 держоргани, поступово їхня кількість збільшуватиметься.

“Завдяки цьому інструменту можна буде побачити об’єктивну вимірювальну картину якості держпослуг і ефективніше та швидше реагувати на проблеми підприємців. Наприклад, звернулися у податкову, ЦНАП чи інші органи і не задоволені якістю послуг, тоді можна залишити відгук на Пульсі. Заявку візьмуть у роботу, щоб виправити проблему, а підприємець отримає відповідь щодо свого запиту в онлайн-кабінеті. Так само можна залишити і позитивний відгук, щоб масштабувати позитивні практики. Відгук від бізнесу ми відцифровуємо та на його основі буде сформовано так званий Entrepreneur Satisfaction Score (Індекс задоволеності підприємців).

У планах інтегрувати “Пульс” до більшості державних послуг, щоб була можливість надати миттєву оцінку більшості державних сервісів”, – зазначила Перша віцепрем'єр-міністерка України – Міністерка економіки України Юлія Свириденко.

Система складатиметься з трьох компонентів — дашборду, інформаційного вікна та особистого кабінету:

Субота, 17 серпня 2024 12:07

На порядку денному чергового засідання РГ ГБСЗ було п’ять питань, які стосувалися проєктної діяльності, проблем освіти та медицини, роботи пожежної частини тощо.

Так, заступник начальника 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України в Луганській області Ігор Несторчук доповів, що основні напрямки їхньої діяльності не змінилися – ними залишаються гасіння пожеж та ліквідація надзвичайних ситуацій на території Харківської області. Протягом року наші рятувальники здійснили 62 виїзди на пожежі та залучалися до ліквідацій наслідків масштабних надзвичайних ситуацій, які виникали через обстріли з боку рф. Наразі підрозділи виконують завдання за призначенням у місті Балаклія,

Субота, 17 серпня 2024 09:07

Є два види виплат:

  • - за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб під час воєнного стану. Детальніше: http://surl.li/upqyw
  • - за працевлаштування зареєстрованих безробітних з поміж ВПО за направленням центру зайнятості. Детальніше: http://surl.li/upqzr

Луганський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб.

Телефони для консультацій: 050-140-81-02, 095-167-51-08 або пройдіть за посиланням для роботодавців та підприємців Луганщини: http://surl.li/ioarc і наш фахівець протягом дня зв’яжеться з вами.

Надають підтримку з питань зайнятості:

П'ятниця, 16 серпня 2024 14:17

Військові та ветерани окрім зубопротезування можуть безоплатно отримати послуги із лікування зубів в межах пілотного проєкту «Зубопротезування окремих категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

Пролікувати зуби нині можна в 100 стоматологічних закладах України, які мають договір із НСЗУ. Отримати стоматологічну допомогу можна майже в усіх областях, окрім тимчасово окупованих Луганської області та Криму.

Найбільше стоматологічних закладів з договором у:

  • Дніпропетровській області – 10,
  • Полтавській та Чернігівській – по 9,
  • Сумській та Харківській – по 8.

Щодня кількість закладів збільшується, адже укладення договорів продовжується.

Хто може отримати комплексну стоматологічну допомогу безоплатно?

Отримати послуги з лікування зубів можуть:

П'ятниця, 16 серпня 2024 09:07

Проєкт «Реабілітаційний простір для осіб з інвалідністю, ветеранів та ВПО з Луганської області «Стежка до відновлення» реалізується на базі координаційного центру підтримки внутрішньо переміщених осіб з Луганщини в місті Рівне за адресою: вул. Кавказька, 9-А.

Цільова аудиторія проєкту охоплює широке коло людей: осіб з інвалідністю, ветеранів, внутрішньо переміщених осіб з Луганської області, сім’ї опікунів-піклувальників, родини військовослужбовців, військових та людей похилого віку (60+).

Метою проєкту є створення комфортного реабілітаційного простору, який надаватиме безкоштовні послуги з профілактичного та міорелаксуючого масажу, а також арт-терапії. Це допоможе покращити здоров'я та самопочуття учасників, зменшити їх соціальну вразливість, сприяти соціальній інтеграції, підтримати родини ветеранів та забезпечити ресурси для успішної адаптації та покращення якості життя як під час війни, так і після її завершення.

Реабілітаційний простір буде складатися з двох зон:

Четвер, 15 серпня 2024 11:37

За липень в Україні 11 389 людей захворіли на COVID-19, 2 672 з них пройшли стаціонарне лікування у медзакладі. Наразі в країні зростає захворюваність на коронавірусну інфекцію. Єдиним дієвим та безпечним способом набути імунітет залишається вакцинація. Особливо вона рекомендована для груп ризику.

Інформацію про найближчі пункти вакцинації, їхні адреси та графік роботи можна знайти за посиланням або запитати в операторів контакт-центру МОЗ за номером: 0 800 60 20 19.

Чи працюють зараз пункти щеплень у громадських місцях?

Четвер, 15 серпня 2024 09:07

МКІП спільно з ДУ «Український центр культурних досліджень» запрошує взяти участь в загальнонаціональному моніторингу для оцінки доступності інформації та публічних послуг у закладах культури для маломобільних груп населення, включаючи осіб з інвалідністю.

Мета опитування - дізнатися, наскільки культурні заклади доступні для кожного!

Запрошуємо до моніторингу працівників закладів культури та освіти. Також опитування відкрите для приватних операторів, які надають культурні послуги.

Участь в опитуванні добровільна й анонімна.

Заповнення анкети займе всього 5 хвилин, а кількість відповідей від одного закладу необмежена.

Заповніть опитувальник до 15 вересня 2024 року за посиланням.

Середа, 14 серпня 2024 15:07

Ви вимушені були покинути своє постійне місце проживання і переїхати в інший регіон? Ваш сімейний лікар чи педіатр залишився за попереднім місцем проживання? На новому місці проживання у вас народилася дитина? Саме в таких ситуаціях опиняються люди зі статусом вимушено переміщеної особи. Незалежно від місця проживання або реєстрації вони можуть в повному обсязі отримувати медичну допомогу.

Оскільки медична допомога не прив’язана до місця реєстрації чи проживання, внутрішньо переміщена особа може вільно обирати сімейного лікаря, терапевта і педіатра для укладення декларації у будь-якому медичному закладі.

1. Визначитися з лікарем

Спочатку потрібно обрати найближчий або найбільш зручно розташований заклад первинної медичної допомоги. Це може бути як комунальний заклад, так і приватний або лікар ФОП, з договором із НСЗУ. Знайти їх можна за допомогою аналітичної панелі (дашборду) Електронна карта місць надання первинної медичної допомоги. Використовуйте фільтри, щоб швидко отримати потрібну інформацію про заклад:

Середа, 14 серпня 2024 09:07

Фахівці Луганської обласної служби зайнятості пропонують широкий спектр послуг, включаючи консультації з питань працевлаштування, професійного навчання, компенсації роботодавцям та можливості отримання грантів на відкриття власної справи, допомогу у складанні резюме, підготовку до співбесід та надання інформації про доступні вакансії.

Крім того, служба зайнятості співпрацює з роботодавцями та організаціями, щоб забезпечити ВПО та інших потребуючих доступ до якісних робочих місць. В рамках цієї співпраці проводяться презентації роботодавців, які звертаються за допомогою в укомплектуванні кадрів; тренінги та семінари для переселенців, спрямовані на підвищення професійних навичок.

Робота фахівців Луганської обласної служби зайнятості в гуманітарних хабах продовжується, і служба закликає всіх, хто потребує допомоги, звертатися за консультаціями та підтримкою.

Графіки роботи фахівців центрів зайнятості в гуманітарних хабах за посиланням http://surl.li/ltlgz

Звертайтесь до фахівців центру зайнятості за номерами гарячих ліній 098-875-48-95, 099-491-20-86 або пройдіть за посиланням для мешканців Луганщини http://surl.li/invaz, для роботодавців та підприємців Луганщини http://surl.li/ioarc

Надаємо підтримку з питань зайнятості:
- телеграм-канал: https://t.me/Pidtrimka_DCZ11_luhansk
- вайбер-канал: https://cutt.ly/jLaYiYr

Вівторок, 13 серпня 2024 12:07

Вакцинація – це єдиний шлях запобігти інфекційному захворюванню, яке має високий рівень летальності і ускладнень, що призводить до інвалідності. Вакцинація створює штучний імунітет.

Наразі вакцинація здійснюється проти туберкульозу, гепатиту В, кашлюку, дифтерії, правця, поліомієліту, кору, гемофільної, пневмококової, менінгококової і ротавірусної інфекцій, вітряної віспи, гепатиту А, папіломавірусної інфекції та інших хвороб.

Вакцини стимулюють власну імунну систему до захисту людини від інфекції.

Коли рівень імунізації досягає 95%, то формується колективний імунітет: ризик спалаху захворювання стає мінімальним або неможливим.

Ревакцинація – це повторне введення вакцини з метою підтримання штучного імунітету у людини до певних інфекційних хвороб.

Обов’язкові щеплення роблять з першого дня життя:

Понеділок, 12 серпня 2024 16:57

12 серпня, в місті Рівне відбулося офіційне відкриття молодіжного хабу «Твоя Територія». Цей унікальний простір, шлях до якого розпочався ще до війни, стане новим центром можливостей для молоді, зокрема для внутрішньо переміщених осіб, громадських активістів і представників влади!

Представники Рівненської влади пообіцяли всіляко підтримувати наші ідеї та задуми.

Координатор проєкту Іван Потапов провів презентацію хабу та розповів присутнім про місію і цілі «Твоєї Території». І, нарешті, були вручені символічні ключі від сучасного простору для молоді!

Ініціативу «Інтеграція та активізація молоді, зокрема з числа ВПО, шляхом створення платформи соціальної взаємодії молодіжних ініціатив в м.Рівне» впроваджує ГО «Кремінська бізнес-асоціація» за технічного адміністрування ІСАР Єднання та сприяння Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу, наданої в межах проєкту «EU4Recovery – Розширення можливостей громад в Україні», фінансової підтримки Урядів Данії та Королівства Нідерландів.

Понеділок, 12 серпня 2024 09:07

Дорогі наші молоді представники
Кремінської громади!

Щиро вітаємо вас із Днем молоді!

Це свято тих, хто є рушійною силою нашого суспільства, хто завжди попереду, бо не припиняє мріяти та діяти!

Все це про молодь Кремінщини — сильну, активну, креативну, небайдужу. Ваші найкращі роки припали на часи війни, але ви одними з перших активізувалися і продемонстрували справжню любов до своєї країни та громади! Ваша енергія, ініціативи та ідеї продовжують надихати і вселяти віру в щасливе майбутнє та перемогу!

Бажаємо вам впевненості у вчинках та здійснення найзаповітніших мрій! Багато здоров'я, море усмішок та переможного неба України!

Слава Україні! Героям слава!

З найкращими побажаннями,
Кремінська міська військова адміністрація

Неділя, 11 серпня 2024 09:07

Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена. За експериментальним проєктом нині заяву на оформлення пільг на ЖКП можна подати через портал ПФУ.

Особливо актуальним це питання є для ветеранів, які можуть мати певні бойові поранення, чи перебувати в іншому місті на реабілітації, або знаходитися безпосередньо на полі бою, і не мати можливості відвідати фізично Пенсійний фонд. За таких обставин спрощену заяву на отримання пільги можуть подати члени родини ветерана.

Зазначимо, що це стосується учасників бойових дій, осіб, що отримали інвалідність унаслідок війни, та учасників війни. Не важливо, чи людина звільнилась зі служби, чи продовжує її, все одно має право на отримання пільг.

Для подання спрощеної заяви треба зайти на вебпортал ПФУ та оформити заяву онлайн.

Які для цього треба наступні кроки, дізнавайтеся за посиланням.

Kremins'ka TG